Mista odhodila šaty 
Foto: Isoline

Slovenská Lady Gaga: Poprvé ukázala sexy postavičku v bikinách!

27. září 2013 20:10 / Celebrity
Zpěvačka Mista, která celé léto patřila mezi jedničky českých hitparád, a které se v showbyznysu neřekne jinak než Slovenská Lady Gaga, se poprvé ukázala fanouškům jen v bikinách. Zpěvačka má luxusní postavičku, kterou by jí mohla závidět i leckterá modelka.

„Posledních pět let jsem byla opravdu v jednom kole, na přání německého vydavatelství jsem připravila i letní verzi hitu Feel the breeze, turné a tour po českých rádiích, tak jsem dovolenou už opravdu potřebovala, někam za sluníčkem, pláže, moře, tak volba padla na turecké pobřeží,“ míní zpěvačka, která úspěchy slaví i ve španělských hitparád, kde patří mezi Top 10.

Zpěvačka tak zamířila do města Side, tuto destinaci už v minulostí prý navštívila.

Na dovolené se prý hlavně soustředí na to, aby byla v klidu. Jeden den se zajela podívat na památky z římské doby, spíše si ale užívala aktivit u hotelu. „Celý rok cestuji, tak jsem si přála dovolenou celou proválet na sluníčku, a to se mi povedlo, strávila jsem ji buď u hotelového bazénu, nebo u moře, jen jeden den jsem se vydala na výlet po památkách, jinak jsem dovolenou celou proválela,“ dodává se smíchem zpěvačka, která slaví úspěchy i se svým blogem.

Zpěvačka přiznává, že je doslova vodní živel a miluje i adrenalinové vodní sporty. „Nemohla jsem si pomoci, a zase jsem řádila na skútru, mým přáním je zkusit potápění někde v exotické krajině, nebojím se toho,“ prozradila sympatická blondýnka.  
📷
6 fotografií
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle je ta nejluxusnější prdelka! A tenhle mladík

Zprávy

Navzdory Merkelové! Jako první politik v Evropě

Krimi zprávy

Sázka s kamarády znamenala pro muže smrt! Vltavu