Jakub by se pro ni snad i rozkrájel 
Foto: Jan Poláček

Agáta s Jakubem ani rok po svatbě v noci nespí. Musí se z toho už jezdit léčit.

09. září 2014 10:37 / Celebrity
Kdo by si byl pomyslel, že jednoho krásného dne bude Agáta Prachařová (31) manželka k pohledání. Jenže ačkoliv se to původně vymykalo všem zákonům vesmíru, už mají ona a Jakub Prachař (32) více než rok po svatbě, nemluvě o tom, že jejich vztah trvá ještě déle, a stále se chlubí tím, jak jsou zamilovaní.

Mezi kvanty fotografií z auta a od bazénu Aguš pravidelně fanouškům připomíná na sociální síti i to, že miluje svého skvělého muže, pro ni očividně ideálního druha. Jejich poslední společné fotografie z okolí areálu Zámeček Petrovice skvělou partnerskou souhru jedině dokazují. V hotelu na severu Moravy strávili společně několik dní a zažili sedmý div světa... "Přesně tak se říká jedné zdejší proceduře. To zařízení se nachází jen na dvou dalších místech na světě a poskytne vám za pár desítek minut stejný relax, jako osmihodinový spánek," pochvalovala si Agáta místní exkluzivní služby. Zdá se tedy, že i rok po svatbě mají tihle dva holoubci stále spánkový deficit ze společně probdělých nocí...

Podle očitých svědků ale Agáta není jediná posedlá láskou. Důkazné materiály Kubu Prachaře usvědčují z toho, že by se pro svou kdysi divokou manželkou snad i rozkrájel! 
📷
2 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle sexy tělíčko si teď hýčká hokejový

Zprávy

Prevence kriminality na český způsob! Tak nevíme,

Krimi zprávy

Zásahová jednotka zpacifikovala muže