Macura chce Rychtářovi znovu zavařit! 
Foto: Facebook, archiv vipstory.cz

Macura ještě nemá dost! Po zveřejnění Rychtářovy tajné výpovědi chce znovu obnovit vyšetřování!

02. září 2014 06:34 / Celebrity
Poté, co televize odvysílala zpověď Josefa Rychtáře (58), kterou měla celé čtyři měsíce schovanou v nějakém super tajném trezůrku, dostal Zdeněk Macura (42) – ochránce živé či mrtvé Ivety Bartošové (✝48), nový impuls, aby se znovu začal pitvat v případu ”Rychtář je vrah”.

„Konečně se mi dnes podařilo rozběhat elektronický podpis pro operační systém Linux a tak jsem to rovnou využil pro podání státnímu zastupitelství pro Prahu pro znovuprošetření údajné sebevraždy,” řekl Macura a dále odkazuje na oficiální dokument.

K závěru, že Rychtář Ivetě ke smrti nějakým způsobem dopomohl, ho vede s největší pravděpodobností vdovcova velká obhajoba, v níž přiznává, že situaci 29. dubna 2014 podcenil. „To byla má osudová chyba, kterou si budu do konce života vyčítat. Já jsem z toho přejezdu odešel, ale kdybych pokračoval, možná bych tam Ivetu našel,” zní Rychtářova výpověď.

A velmi pochybně zní i jeho další slova: „Může si každý myslet co chce. Rozhodně vylučuji, že nejsem vrah Ivety Bartošové. Že nejsem ani tím člověkem, který by ji jakýmkoli impulsem motivoval k tomu, aby ona tento krok, ke kterému se odhodlala, spáchala,” řekl ve VIP zprávách.

Fakt, že tím vlastně řekl, že je vrah (vylučuji, že nejsem vrah), ponecháme na vině šoku. Myslíme, že sám Macura mu teď bude zavářet za nás všechny a nás čekají další nadávky a divadýlka. 
📷
1 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Trojice mužů jela do práce! Cesta ale pro jednoho z