Mister International José Parades 
Foto: Muž roku

Nejkrásnější muž planety je v Čechách, ale domů byste ho určitě nechtěla. Přečtěte si proč!

21. srpna 2014 07:30 / Celebrity
Je mu dvacet devět let a je titulován jako nejkrásnější muž světa Mister International. José Parades k nám zavítal až z Venezuely, aby se v České republice zúčastnil finále soutěže Muž roku.

Musíme vás však předem zklamat, jako jediný vítěz v historii totiž může mít přítelkyni, protože s ní chodil ještě rok před vyhlášením soutěže. „Hodně cestuji, takže se stejně vidíme jednou za několik měsíců, pohází z Venezuely,” vysvětluje Parades. Mít doma takového chlapa ovšem nebude zrovna jednoduché. Představte si, jak musí být při svém cestování po celém světě obletován. Jeho partnerka v něj tedy musí mít velkou důvěru a doma si ochraňovat pevné nervy.

Je také dost pravděpodobné, že stejně jako finalisté Muže roku je José schopný strávit v koupelně krášlením více času než vy, trhá si chlupy úplně všude kde je to možné a jelikož jsou chlapi fešáci i bez make-upu, musíte neustále vypadat pěkně i když jedete třeba jen na nákup. No prostě je to sice hezký sen, ale asi byste takového chlapa domů ve finále nechtěla.

José Parades se tu zdrží pár dní, těší se, až ochutná naše pivo a od pořadatele Davida Novotného má připravený bohatý program. A jak prorazit v modelingu jako chlap? „Musíte být trpělivý, příjemný a vytrvalý, to je klíč k úspěchu,” říká Martin Gardavský, 2. nejkrásnější Muž světa 2011. 
📷
3 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dělá tahle česká zpěvačka něco jiného, než jen

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Šílenec! Z okna bytu střílel po lidech a jednoho