Katie Piper zažila peklo! 
Foto: Facebook

Konečně se na ni usmálo štěstí! Modelka, které přítel zohavil obličej kyselinou, v náruči s novorozenou dcerou.

20. srpna 2014 07:22 / Celebrity
Na životem těžce zkoušenou modelku Katie Piper se konečně usmálo štěstí. Před více než pěti lety jí žárlivý přítel zohavil obličej kyselinou a potom ji čekalo velké nikdy nekončící peklo. Ukázalo se však, že je to nejen krásná bytost, ale i silná žena. Dnes je Katie znovu zamilovaná a raduje se z narození svého prvního potomka.

Když se Piper dozvěděla, že je těhotná, po prvotní euforii ji přepadla panika. Jak mohu do tohoto nebezpečného světa přivést dítě? Jak ho mám ochránit? Její pocity byly tím hlubší, když věděla, že čeká bezbrannou holčičku.

Katie Piper bylo dvacet čtyři let, když si její bývalý partner Danny Lynch najal muže na to, aby ji navždy zohavil kyselinou sýrovou. Tři dny předtím ji ke všemu znásilnil, zmlátil a držel jako rukojmí. Tato rána půvabné dívce doslova obrátila život vzhůru nohama. Po útoku prošla stovkami plastických operací, musela se znovu naučit lidem věřit a především si myslela, že její novou tvář už nikdy nikdo nebude milovat. Potkalo ji však ohromné štěstí a dnes vlastní šťastnou rodinu. 
📷
2 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Copak to ta Eva Herzigová dělala na lodi? To jsou

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Krimi zprávy

Nestyda dal Pardubičákům na odiv svou holou zadnici!