Denisa Jeřábková povýšila 
Foto: TV Barrandov

Tahle mladá bloncka byla "odejita" z televize. Nahradí ji ještě mladší bruneta s erotickou minulostí. Šance Evy Feuereislové na moderování hlavních zpráv rostou.

15. srpna 2014 05:30 / Celebrity
Jednoho dne možná bude mít zářnou kariéru, ale na Barrandově se jí určitě nedočká. Blonďatá Barbie Tereza Jemelíková dostala ze zpravodajského křesla padáka a nahradí ji na pohled úplně jiná tvář Denisa Jeřábková, která se pravidelně objevuje v erotickém pořadu Intim.

Není proto divu, že bruneta Jeřábková po serióznější pozici okamžitě hrábla. Skvěle tím zapadne i do řady zpravodajských moderátorů s lechtivou pověstí, kterých je v televizích jako hub po dešti. „Jsme si jistí, že Denisa perfektně zapadne do týmu moderátorů Našich zpráv a s Petrem Převrátilem vytvoří dobře fungující tandem," sdělila generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Co bylo na Tereze špatně nelze říct. Je to opravdu šikovná holka. Že by byla málo rozpustilá? Jisté je, že dnešní doba je epochou neomezených možností, kdy nic není nereálné. Dost možná bude jednou uvádět zprávy NeVyvolená Eva Feuereislová po boku s Robertem Rosenbergem nebo Leo Beránkem. Že nevíte, kdo to je? Tak to buďte rádi... 
📷
2 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton od krve! Co se jí to stalo?

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Krimi zprávy

Drama v centru Olomouce! Na lidi se zřítil kus domu!