Mohly za hercovy deprese velké dluhy? 
Foto: Twitter

Robin Williams měl milionové dluhy! Předchozí dvě manželky ho zruinovaly. Proto si vzal život?

14. srpna 2014 07:00 / Celebrity
Když člověk spáchá sebevraždu, vyvstane otázka, proč to udělal? Robin Williams (✝63) se v pondělí oběsil v pokoji svého domu koženým opaskem. Není tajemstvím, že se dlouhodobě potýkal s drogami a alkoholem, které mu však v poslední době život nekomplikovaly. Herec byl prý velmi přepracovaný a měl kvůli tomu nastoupit na léčení.

Proč ale spadl do těchto problémů? Ukazuje se, že za to asi mohly jeho dluhy! Kromě manželky Susan Schneider, s níž se oženil před třemi lety, měl ještě další dvě. Valerie Velardi a Marsha Garces ho po rozvodu stály 30 milionů dolarů, které v té době Williams nebyl schopen zaplatit, k tomu zrušili jeho pořad v televizi a pak už se to s ním vezlo. Deprese, návykové látky... Dodnes je na trhu k prodeji jeho ranč, kterému se přezdívalo Vila smíchu. Robin se ho pokusil prodat, protože už si ho zkrátka nemohl dovolit.

Finanční problémy dokážou nejednomu pěkně zkomplikovat život a jak se jednou dostanete do dluhů, špatně se z nich leze ven. Může být právě finanční krach důvodem, proč to Robin Williams vzdal? 
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Návrat z koncertu se stal muži osudným! Zemřel po