Čtvrtníček a Potměšil stanuli u soudu 
Zdroj: Youtube.com

Nejblbější vtip roku? Tak by se dal zřejmě označit profesní debakl těchto dvou herců.

25. července 2014 04:17 / Celebrity
Předloni v srpnu se herci Petr Čtvrtníček a Jan Potměšil převlékli za falešné handicapované policisty a za nevědomosti řidičů natáčeli pomocí skrytých kamer klip, jenž měl pomoci Kontu bariéry. Že budou nakonec stíhání za hloupý vtip ovšem nikdo z nich netušil. Jeden z kontrolovaných řidičů totiž dostal infarkt a musel mu pomoci jeden ze členů štábu. Případ se proto dostal až před soud.

„Nenapadlo nás, že by nás někdo nepoznal,” kál se Potměšil, který vystupoval na vozíku a už to mu přišlo dostatečně absurdní a mimo realitu. Čtvrtníček podotkl, že jeho zajímaly reakce lidí, když je zastaví handicapovaný policista. Dalšími obžalovanými podle Rozhlasu za poškození cizích práv a přisvojení pravomoci (v tomto případě policie) jsou také režisér videoklipu Tomáš Svoboda a producent Jiří Kounický.

Skupinka prý na všechno měla potřebná povolení. Kvůli scénce však prý na poslední chvíli změnili místo natáčení, na něž se ale povolení už nevztahovalo. Z původně nevinného žertíku, který měl pomoci, se nakonec stal soudní případ. Prvořadé teď prý je, zda řidiče postihl infarkt právě kvůli úleku. 
📷
2 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jeniffer Lopez je zase sama! Dala hřebečkovi

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Krimi zprávy

To snad ne?! Únosci dívky mají zřejmě na svědomí