Velké bylo jen povídání o večírku, který byl ve skutečnosti úplně jiný 
Foto: Archiv vipstory.cz

Jaké to bylo doopravdy? Na závěrečném večírku v Puppu dělaly hvězdy machry. Všechny se zašily do díry. A Vacvalová měla pré.

14. července 2014 07:28 / Celebrity
Rozdaly se poslední ceny, odevzdaly klíče od hotelových pokojů, nákladné róby zmizely v čistírnách. Karlovarský filmový festival skončil a dlouhých devět ostře sledovaných dní je za námi. Po posledním večírku na rozloučenou nás však napadá, jestli té parády není každý rok až trochu moc.

Ostatně stejný názor dávají svým chováním najevo i ta Áčková Vipka, kvůli kterým se na západ Čech táhnou roty novinářů. Je sice hezké, že v Puppu se koná after párty jen pro zvané, ale když všichni pozvaní zmizí do díry (prostor, kam mají přístup jen lepší celebrity), na večírku nezůstane ani jeden ksicht co by stál za hodnotnější rozhovor.

Pravda, na Lenku Vacvalovou se sice pěkně kouká, ale všeho moc škodí. Ostatně ta se do nějaké díry nehnala a ochotně pózovala přímo pod zářivkou, kdyby náhodou některý z fotografů zapomněl na hotelu blesk. Ale aby se neřeklo, tak se teda podívejte na pár fotek těch, kteří chvilku postáli než se úplně ztratili z dohledu. 
📷
5 fotografií
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodská herečka Kate Hudson ukázala na Havaji

Zprávy

Konec mediální masáže! Tohle je pravá tvář

Krimi zprávy

Bývalý vojenský bunkr skrýval děsivé tajemství!