Monice vytekly nervy! 
Foto: Profimedia, Archiv vipstory.cz

Nejslavnější české zlatokopky - díl druhý: Kdo stál za rozpadem manželství Marešových? Leoš zanášel až příliš dlouho...

15. července 2014 06:25 / Celebrity
Mládí, krása, přitažlivost a otrlý žaludek – to jsou faktory, které spojují slečny lačné po bohatství a slávě. Některé z nich však neváhají a jdou si za svým cílem tzv. ”přes mrtvoly”. Co vše jsou ženy schopné udělat, aby se dostaly na výsluní a plnily stránky bulvárních médií?

Vybrali jsme top 5 slečen, které si tento sen den ze dne splnily a teď se jim říká celebrity. Exkluzivně jen u nás na vipstory.cz čtěte, jaká je cesta přes postel ke slávě a bohatství:

DÍL DRUHÝ
Zatloukat, zatloukat a zatloukat!


V prosinci roku 2008 to mezi mladou modelkou Gábinou Dvořákovou (25) a Leošem Marešem (38) zajiskřilo na diskotéce v Českých Budějovicích. Z prvního setkání byla láska jako trám. Netrvalo však dlouho a milenka byla prozrazena. Jejich vztah se tak stal veřejným tajemstvím.

Manželka Leoše Monika (40) byla velmi trpělivá a nejuznávanějšímu moderátorovi v Česku tolerovala jeho milenecké pletky dlouhých 18 měsíců. Mareš tehdy prohlásil: „Nikdy bych neopustil ženu a děti kvůli někomu třetímu!” To se jako většina ale trochu přepočítal. V únoru 2010 přišel zlom a manželka promluvila o rozvodu.

V té době už se Gábina promenádovala s Leošem na veřejnosti bez obav z fotografů. Po rozchodu Dvořáková přesedlala na zámožného fotbalistu Jakuba Malinu a vydržela s ním do roku 2013. Nyní Gábina čeká miminko se zpěvákem Vaškem Bártou a před pár dny se dokonce vzali. Nelze však pominout, že díky známým tvářím svých partnerů se tmavovlasá modelka dostala do prostředí šoubyznysu a kromě vybraných dárků od milenců dosáhla i na stále lepší pracovní nabídky.

Pokud vás zajímají podobné příběhy jako je tento, sledujte televizní seriál Pod ochranným dohledem, který vysílá stanice CBS Drama.

V prvním dílu jsme rozebrali milostný trojúhelník Ornella – Kokta – Gábina. 
📷
1 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Strašné! Při snaze naskočit do vlaku skalpoval