Mel Gibson už se vaří ve Varech! 
Foto: Twitter, Archiv vipstory.cz

Akční hrdina Mel Gibson první den ve Varech moc neboduje. Je to prcek a ještě dělá ofuky! Aspoň, že se oholil...

04. července 2014 15:00 / Celebrity
Už se to tam hromadí, už se to vaří! 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je tu. A hlavní hvězda Mel Gibson už taky přiletěl! Dnes večer během slavnostního zahájení by měl převzít od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za přínos světové kinematografii.

A jak někteří doufali, zarostlou bradku si Gibson konečně oholil, takže nebude na červeném koberci vypadat jako ”santusák”, ale jako hollywoodský herec, jehož obličej na fotografii poznáte na první pohled. Při setkání naživo byste ale možná trochu tápali, jelikož Mel je mnohem, ale mnohem menšího vzrůstu, než byste čekali... Ovšem jestli k sobě pustí samotné fanoušky na případných pár snímků na památku, či fotografy vůbec, to se ještě uvidí! Už na letišti se nejprve zdráhal vylézt z letadla a během přesunu k autu se se svým necelým metrem osmdesát obořoval na přítomné paparazzi a mával rukama, ať ho nechají na pokoji.

Snad do té večerní slávy trochu vychladne a nasaje přívětivější náladu. Má totiž co dohánět. Na jeho předchůdce, loňského hosta Johna Travoltu, všichni vzpomínají s úsměvem právě proto, že se otiskl do naší paměti jako příjemný a usměvavý chlapík. Na nějaké mrňavé americké ”ofuky” tu nikdo není zvědavej! 
📷
4 fotografie
| vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle je pohled pro bohy! Milenka Fantoma opery má ale

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Krimi zprávy

Šokující! Nic netušící řidič skončil se svým