Jen jedna jediná proměnila outfit v blyštivý drahokam 
Foto: Archiv vipstory.cz

Stylemetr by Filip: Tropická vedra vás, děvčata, neomlouvají. Absolonová zapomněla kam jde a Kodetová? Ta byla přímo k pláči.

18. června 2014 11:36 / Stylemetr by Filip
Premiéra je bezpochyby významná událost a nádherné oslnivé šperky jdou s bohatstvím a luxusem ruku v ruce. Proto jsme si vzali na paškál slavnostní premiéru životopisného dramatu Grace, kněžna monacká a představení nové kolekce šperků Swarovski. A bylo nám úplně jedno, že rtuť v teploměrech vřela, protože na přírodní živly nebereme žádný ohled! Byla pětice slavných dam stejně oslnivá, jako broušené drahokamy?  
Monika Absolonová – Filmová premiéra o monacké kněžně Grace
Hodnocení:
Chápu, že Monika ve 40ti stupňovém horku po Hot Józe dorazila do kina bez make-upu a v civilním oblečení, které by zvolil každý smrtelník. Taktéž si uvědomuji, že bez líčení je to stále kočka a bílý nátělník v kombinaci s dlouhou černou sukní jsou nestárnoucí klasika. Luxusní kabelka situaci však nezachránila. Na premiéru, i když v Čechách a bez červeného běhounu, to nestačí. Moničko, ty si nepamatuješ moje číslo, když jdeš mezi novináře a fotografy? Za tohle sis vysloužila 20 cm.  
Andrea Kerestešová – Prezentace nové kolekce Swarovski
Hodnocení:
Stejný případ jako Monika. Krásná holka v civilním letním outfitu, kterému by v případě nákupu ranní snídaně nebo odpolední kávy s kamarádkou nešlo nic vyčíst. Ovšem na takovou společenskou akci zcela nevhodné a příliš civilní. Andrea přes svoji přirozenou krásu dostala za špatný styling vzhledem k situaci rovněž jen 20cm.  
Bára Kodetová – Filmová premiéra o monacké kněžně Grace
Hodnocení:
Bohužel Bára patrně nevnímá módní ikony jako právě Grace Kelly a totálně se volbou oblečení zabila. Neforemný top jí přidal na objemu. V kombinaci se sportovními kraťasy na golf si přidala pár kil i v dolní části. Boty jsou zcela stylově neladící. Vysloužila si u mě leda hezkou krásnou nulu.  
Jitka Nováčková – Prezentace nové kolekce Swarovski
Hodnocení:
Krásná holka v nedotaženém balení. Nemohu si nevšimnout, že její top nápadně připomíná střihy módní značky Dolce Gabanna, kde jen potisk máku nahradil potisky rozkvetlé třešně nebo motivy sicilských králů. Stejně tak sukně hrající si průsvity - nápadem připomíná starší kolekci Stelly Mc Cartney. To vše by se dalo odpustit, ale nezvládnutá volba stylově odlišných lodiček včetně barvy už ne! Působí totiž nesourodě. Skutečný profesionál by volil klasickou lodičku do špičky v tělové barvě nebo jakékoliv jiné, která se odráží ve vršcích. Více jak na 30 cm to nestačí.  
Beata Rajská – Filmová premiéra o monacké kněžně Grace
Hodnocení:
Nevím, zda je to tím, že mladší ročníky celebrit nemohou dobu Grace Kelly pamatovat a Beata ano, ale její volba ve stylu klasických šatů Christiana Diora z poválečné éry v podobě těžké a velmi kvalitní padající látky, doplněné klasickým ikonickým páskovým obutím v tělové barvě a perlami... To celé zmodernizované ležérním účesem současnosti dokazuje, že styl nestárne a dá se užít v každé době. Nelze dát nic jiného než plný metr - 100 cm.  
Filip Vaněk / stylista

Začínal jako stylista prvního pořadu o módě u nás Vypadáš skvěle na ČT. Netrvalo dlouho a oblékal téměř všechny hvězdy českého showbusinessu. Má stálé klienty z řad celebrit jako jsou Leoš Mareš, Pavlína Němcová, Tereza Kerndlová a další. Jeho stylingové schopnosti jsou pravidelně využívány při výběru módy porotců a moderátorů pro ČS Superstar, Talent a Hlas. Spolupracuje jako stylista nejstaršího módního magazínu pro muže Esquire a v pořadu Prásk na TV Nova měl svou pravidelnou rubriku Filip STAJL, kde na nikom nenechal nit suchou.

Filip Vaněk | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Domácí porod skončil tragicky. Policie zjišťuje,