Jak to dělá??? 
Foto: Branislav Šimončík / Elle

Exkluzivně: Simona Krainová se po čtyřicítce vrátila na titulku, která odstartovala její kariéru. Jen místo zadečku jí kouká ňadro.

06. června 2014 07:21 / Celebrity
Kdy přestanou modelku Simonu Krainovou (43) fotit na titulky prestižních magazínů? No možná nikdy. Pro jeden z těch nejznámějších pózuje přes pětadvacet let a pořád je to stejně krásné!

"Moje první prestižní titulní strana byla pro francouzskou Elle. Fotilo se na Bahamských ostrovech. Pózovala jsem nahá zezadu a ta fotka měla vypadat, že se otáčím přes nahé rameno. Nakonec to dopadlo tak, že jsem tam měla vidět holý zadek..." směje se Simona a popisuje, co následovalo: "Agentura šílela, protože tohle nebylo domluveno. Byla to kontroverzní titulka, pro Elle nebyly takto odvážné fotky běžné, ale výsledkem byla spousta pracovních nabídek."

A uplynulo čtvrt století a Simona je pro Elle stále žádaným artiklem. Právě teď nafotila sérii snímků pro českou mutaci tohoto časopisu a je na ní možná ještě půvabnější, než na té památné první titulce s holým pozadím... Fotečky pořídil top módní fotograf Branislav Šimončík. 
📷
3 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Proč podvádí Verešová? Má to zapotřebí?

Zprávy

Bezpečnostní situace se rapidně zhoršuje! Tímhle

Krimi zprávy

Náklaďák posunul železniční most o dva metry!